Adres : Öğr.Evleri Mah. Atatürk Bulv No: 96, Zeki Plz Kat: 3 No: 6 K.Altı / Antalya

WHATSAPP

0 552 457 57 97

RANDEVU ALIN

90 552 457 57 97

HASTA GÖRÜŞLERİ

Prof. Dr. Sinan Tozoğlu Sinan Tozoğlu - DoktorTakvimi.com

E...

2014 aralık ayı 9 saat süren alt cene amalıyatımı yaptınız 7 mm geriye aldıgınız bana güzel bir yüz ve güclü bir özgüven armağan ettiniz hocam hayatımı ve o kötü görüntümü değistirdiğiniz için o yorucu ameliyat sonrası gece 12 demeden gelip beni kontrol ettiğiniz ve hastanede kaldığım her gece bir doktorun bana refakat etmesini sagladıgınız için size minnettarım hayatımda iz bırakan birisiniz size nasıl tesekkür edebilirim bilmiyorum ama olağanüstü bir doktorsunuz iyiki varsınız

Me...

Diş teli tedavisi için 4 dişiminse çekilmesi gerekiyordu sinan bey'in eli o kadar hafif ki dişlerimin çekildiğini bile anlamadim yemek yerken de ne problem yaşadım ne de ağrı sızı çektim.Hiç tereddüt etmeden gidip tedavi olabilirsiniz işinde gerçekten çok iyi.

İl... S

Üst çenede bıçak sırtı kemik yapısına sahip olduğum için olmaz başarı oranı düşük diye bir çok hocanın aksine 2saat 20 dakika süren ameliyat sonunda 3 adet implantı başarıyla takıp bana bu mutluluğu yaşatan Sinan Hocam size sonsuz şükranlarımı sunarım başarılarınızın devamını dilerim

Oz... Z...

20’lik dişlerimi devlet hastenesinde ameliyatla almanın imkansız olduğu söylendi.Fakat dişlerim bana çok ağrı yapıyordu.Sinan Bey’e gittiğimde ise Sinan Bey korkacak bir şey olmadığını söyleyerek beni rahatlattı ve ağrısız kolay bir şekilde beni ameliyat etti.Şuan çok memnunum.Herkese tavsiye ederim.Tereddüt etmeden gidebilirsiniz.

Ze...

Yirmilik dişlerim henüz alınmadığı İçin dişlerimin sıralamasını bozuyordu. Bunun haberini 6 ay kadar önce başka bir doktordan almıştım fakat kendisi riskli bulduğu için alamayacağını söyledi. Gerek ilk ameliyatım olması sebebiyle gerek iğneden korktuğum için ve dişlerimin riskli olmasından dolayı çok titiz davrandım doktor bulmakta.Aradığım güven ve tecrübe tam manasıyla Sinan beydeydi. Oldukça nazik biri. Gerek ameliyat öncesi gerek sonrası hakkında sizi ayrıntısıyla bilgilendirmekte ve hiçbir soru cevapsız kalmamakta. Benim gibi doktor mağduriyeti yaşayanlara Doktor Sinan Bey’i tavsiye ederim. Emeği ve tecrübesi sayesinde çok kolay atlatılmış bir ameliyat sonrası süreç yaşadım.

Ca...

20lik dislerimin agri yapmasi sebebi ile Sinan Bey e uğramıştım. Açıkcası başta bu operasyondandan çok korkuyordum ama ilkini aldırıp ne kadar hızlı ve acısız geçtigini görünce dördünü de aldırdım. Kendisinden çok memnun kaldım tekrar ellerine saglık.

Ah...

Ah... Sinan beye çok teşekkür ederim.Tanı ve tedavi(cerrahi) çok hızlı gerçekleşti.olağanüstü bilgi birikimi ve deneyini sayesinde 10 yıldır çektiğim ağrılardan ve kemik kaybından kurtuldum.Şiddetle tavsiye ederim.

C...

C... İnternette okuduğum yorumlar ve çevremde duyduğum 20 lik diş çekiminin zorlu ve sonrasının çok ağrılı bir süreç olduğuydu. Zaten diş hekimi korkum hep vardı. İnternette okuduğum olumlu yorumlar sonrası Sinan hocamı buldum. .Pozitif enerjisi, güleryüzü ve sakinliği ile beni rahatlattı. Korktuğum diş çekiminden son derece iyi çıktım. Bu kadar kolay olacağını bilseydim bunca yıl bu dişi çektirmek için beklemezdim. Haftalarca ağrı kesici kullananların aksine, süreci sadece 2 tane ağrı kesici ile süreci atlattım, ne bir kanama ne bir ağrı sızı hiçbirşey hissetmedim.. Eli çok hafif, korkularım yersizmiş bunu anladım.. Klinik tertemiz, çalışanlar son derece güleryüzlü ve yardımsever..Diş hekimi fobimi ortadan kaldıran Sinan hocama çok ama çok teşekkür ederim

Na...

Şimdiye kadar benim çene kastlarımdaki problemi hiç bir doktor fark etmemişti. Çene kastlarımdaki rahatsızlığını bana anlayacağım şekilde anlattı.

De... T...

Annemin dişleri yapılacaktı. İmplant için kemik durumu da pek iyi değildi. En son Sinan beyi 2018 yılı Mart ayında buldum. AYnı gün annemin dişini çekti, iki dişe kist temizlemesi yaptı ve 8 adet implant yerleştirdi. Annem hiç acı çekmedi. Annem şimdi Sinan beye çok dua ediyor.

Çetin Akgün

Sayın Doktorum Sinan Bey'i ve ekibini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. İmplant tedavisi oldum ve süreç; sorunsuz geçti. Her şey için çok teşekkürler.